“Hakkımızda”

Özyayla Rulman, sektörde yeni ve söz sahibi olma yolunda ilerlemeyi hedef belirlemiştir. Yeni olmasının avantajlarını müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile ortaya koymaktadır.

Türkiye’de ve dünyadan öncü rulman ürünlerin tedarik ve teminatını sağlayarak geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Müşterisini anlayan, uygun ürün ve kalite sunarak her zaman ‘’%100 memnun müşteri’’ ilkesini benimsemiştir. Sadece satış sırasında değil satış sonrası hizmet ile de müşterisinin yanındadır. Her zaman doğru ürün ve doğru satış temel alınarak siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

A’dan Z’ye rulman satışında birçok ürünü bulabileceğiniz geniş bir portföye sahip olan firmamızda, teknik bilgiye sahip güler yüzlü çalışanlarımız ile her zaman sizin yanınızda, sizin için hizmet sunmaktayız.

MİSYON

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri hızlı ve optimum çözümler ile sunmaktır. Çevresine saygılı ve yararlı bir firma olarak uzun yıllar bu sektörde hizmet vermek en temel amacımızdır.

VİZYON

Sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek, kaliteli hizmeti memnun müşteri ile birleştirerek hizmetlerimizi devam ettirmek. Sektörde aranan bir tedarikçi marka olmaktır.